FONS

ĀBOLU SIDRS, SAUSS

Pirmais alumīnija skārdenē pildītais craft sidrs Latvijā!

Ilgtspējīgs iepakojums, kas ir gandrīz nebeidzami pārstrādājams, viegls un ērts līdzņemšanai, un lieliski saglabā dzēriena garšas īpašības.  Vairāk uzzini šeit!

Vienkāršība ir augstākā izsmalcinātības forma un izaicinājums atteikties no visa liekā. Izaicinājums pieņemts! Tikai rūpīgi atlasīti Latvijas sidra āboli un klasisks ražošanas process – viss nepieciešamais, lai radītu izsmalcinātu, dzirkstošu un atspirdzinoši kraukšķīgu Ziemeļvalstu stila sidru.

Mēs esam Tālava - kvalitāte, tradīcijas un drosme inovēt.

GARŠA • SMARŽA : zeltains un dzirkstošs sidrs, kura garšas notīs raisās nogatavojušies, sulīgi āboli un dzeltenās plūmes, bet smaržā - žāvēti augļi. Viegli tanīni, kas atstāj pēcgaršu ar raksturu.

Iesakām baudīt viegli atdzesētu, 8-10°C temperatūrā.

 

Sauss | 0.44L | Alk. 5.5% tilp.

Ābolu sula, sulfīti

 

 

Urbānās vides attēlošanai TĀLAVA dzēriena dizainā izmantotajā fotogrāfijā redzama pazīstamā ungāru ielu mākslas meistara Gabai Gergely Károly, pazīstama kā Void, apgleznotās durvis kādam Budapeštas namam Kazinczy ielā 12 - “Moody King.”

Esam priecīgi par viņa pretimnākšanu, nodrošinot mums licencētu iespēju izmantot viņa darba foto, un atklāsim kādu noslēpumu – vēl šovasar no TĀLAVA gaidiet jaunumus par kādu Void projektu!

 

Mākslinieka darbus aplūko viņa vietnēs Instagram un Facebook