KVALITĀTE / TRADĪCIJAS / INOVĀCIJAS

 

TĀLAVA ar aizrautību rada 100% dabīgus augstākās kvalitātes dzērienus modernam un aizraujošam dzīvesstilam, balstoties uz profesionālu pieeju, izkoptu meistarību un jaunākajiem sasniegumiem nozarē.

Jauna pieredze, kas nekad nav redzēta, ir mūsu paaudzes izvēle.

KAS MĒS ESAM?

Sidra darītāji un saimnieki ir gulbenieši, kas šeit, Gulbenē (vēsturiski Tālavā), auguši un 2014. gadā nolēmuši radīt sidra darītavu, lai ražotu autentiskus un kvalitatīvus dzērienus, kas gatavoti no vietējām izejvielām - īpaši izraudzītiem un rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli!

KO UN KĀDĒĻ DARĀM?

Mēs ticam, ka sidrs ir mūžīgi jauns, radīts dzērienu entuziastiem, kuri ir atvērti jaunai pieredzei un mīl atklāt pasauli!

 

Mainām priekšstatu par to, kāda ir ierastā kategorija un garšas – nebaidāmies eksperimentēt un lepojamies ar to. Tas liek mums apliecināt savu individualitāti, meklēt savu ceļu un neapstāties tajā – šķietami neiedomājamais ir iespējams!

 

Visi mūsu sidri un dzērieni ir izgatavoti no Latvijas ābolu šķirnēm, kur izteikti sezonāls Ziemeļvalstu klimats veido unikālu ābolu raksturu un piešķir svaigas un kraukšķīgas notis. Rūpīgi atlasīti sidra āboli no Latvijas augļu dārziem un klasiskā metode – tas ir viss, kas mums nepieciešams, lai pagatavotu izteikti kraukšķīgu un svaigu Ziemeļvalstu stila sidru

TALAVA-skardene-sidrs-5.png
TALAVA-skardene-sidrs-7.png
TALAVA-skardene-sidrs-2.png
TALAVA-skardene-sidrs-6.png
TALAVA-skardene-sidrs-4.png
TALAVA-skardene-sidrs-3.png
TALAVA-skardene-sidrs-1.png

PIRMAIS ALUMĪNIJA SKĀRDENĒ PILDĪTAIS CRAFT SIDRS LATVIJĀ

 

Dzēriena iepakojums, kas sevī apvieno kā rūpes par ilgtspēju un dabu, tā meistarīgi gatavotu garšu, kas ilgstoši tiek aizsargāta! 

Pilnu stāstu ar darītavas saimnieku Arni par sidra darīšanu un uzdrīkstēšanos kā dzīvesveidu lasi šeit.

KĀDĒĻ SKĀRDENE?

ILGTSPĒJA

Visvairāk pārstrādātais iepakojuma veids. Alumīnija skārdenes sastāvā ir 70% pārstrādātu materiālu. Kas nozīmē, ka to var pārstrādāt teju bezgalīgi.

ENERGOEFEKTIVITĀTE

Skārdenes izgatavošanai no pārstrādāta alumīnija materiāliem tiek patērēts par 92% mazāk enerģijas kā ražojot jaunu skārdeni.

VIEGLS, IZTURĪGS MATERIĀLS

Augstas efektivitātes transportēšana un uzglabāšana, pateicoties vieglumam un savietojamībai. Tātad - mazāks degvielaspatēriņš un mazāks izmešu daudzums!

AIZSARGĀTA GARŠA

Pilnībā bloķēta gaismas, gaisa un ārējo apstākļu ietekme, pagarinot uzglabāšanas laiku un saglabājot nemainīgu kvalitāti.

ĒRTI LIETOJAMAS

Izturīgs un neplīstošs materiāls ļauj tās ērti izmantot kā mājās, tā aktīvā atpūtā, nebaidoties sabojāt iepakojumu.

PIEAUGOŠS PIEPRASĪJUMS

Īpašību un ilgtspējas dēļ skārdenes kļūst par vēlamo produktu iepakojumu ražotājiem visā pasaulē. Ik sekundi dzērienu industrijā tiek patērētas 6700 skārdenes.

FONS

MŪSU APBALVOJUMI

CiderWorld-Award-22_Badge_gold.png
CiderWorld-Award-22_Badge_silver.png
CiderWorld-Award-21_Talavas-sidrs
ICC_2022_Silver.jpg
ICC_2022_Bronze.jpg
ICC 2022_DP Silver.png
ICC 2022_DP Gold.png
PREMIUM.jpg
Medalla SISGA Oru-Talavas
Medalla SISGA plata - Talavas
baltic cider award
Medalla SISGA Bronce - Talavas