TĀLAVA ar aizrautību rada 100% dabīgus augstākās kvalitātes dzērienus modernam un aizraujošam dzīvesstilam, balstoties uz profesionālu pieeju, izkoptu meistarību un jaunākajiem sasniegumiem nozarē.

 

Saprotamas garšas, inovatīvi produkti un moderns iepakojums mūs virza jaunu sidra garšu atklāšanā.

Jauna pieredze, kas nekad nav redzēta, ir mūsu paaudzes izvēle.

KAS MĒS ESAM?

Sidra darītāji un saimnieki ir gulbenieši, kas šeit, Gulbenē (vēsturiski Tālavā), auguši un 2014. gadā nolēmuši radīt sidra darītavu, lai ražotu autentiskus un kvalitatīvus dzērienus, kas gatavoti no vietējām izejvielām - īpaši izraudzītiem un rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli, bet sidrs - baudāms gan ikdienā, gan svētkos!

KO UN KĀDĒĻ DARĀM?

 

Ar aizrautību radām dabīgus augstākās kvalitātes dzērienus modernam un aizraujošam dzīvesstilam, balstoties uz profesionālu pieeju, izkoptu meistarību un jaunākajiem sasniegumiem nozarē. Saprotamas garšas, inovatīvi produkti un moderns iepakojums mūs virza jaunu sidra garšu atklāšanā.

Mīlam piedzīvojumus un jaunatklāšanas prieku gan dzērienos, gan ēdienos, gan kultūrā un hobijos, tādēļ savas ikdienas dinamiku atpoguļojam dzērienā, ko radām - padarot to par aktīva dzīvesveida sastāvdaļu! Jauna pieredze, kas nekad nav redzēta, ir mūsu paaudzes izvēle.

Aizrautīgi tiecamies uz izcilu kvalitāti un mums patīk iet solī ar pasaules tendencēm - esam pirmie Latvijā, kas sāka pildīt sidru 0.33L stikla pudelēs, izveidoja ābolu sidru ar dažādām garšām, Latvijas craft sidra plauktos ieviesa tropiskas garšas un vēl, un vēl! Un nupat kā esam prezentējuši Latvijā pirmo craft sidru, kas pildīts alumīnija skārdenē - ilgtspējīgā, inovatīvā un garšu aizsargājošā iepakojumā! Izaicinām ierasto lietu kārtību un ļaujamies sidra garšu piedzīvojumiem!

 

Tāpat aktīvi organizējam eksursijas un degustācijas ražotnē, lai popularizētu pasaulē strauji augošās craft sidra kultūras attīstību Latvijā un izglītotu ikvienu par to, kas ir īsts, dabīgs sidrs un kā tas top! Priekā!

Talavas-abolu-sidru-izlase.JPG
Talavas-sidrs-Talava-apple-cider
Rabarberu-sula-talavas-sidrs
FONS

MŪSU APBALVOJUMI

CiderWorld-Award-21_Talavas-sidrs
Medalla SISGA Oru-Talavas
Medalla SISGA plata - Talavas
Medalla SISGA Bronce - Talavas
baltic cider award