KVALITĀTE / TRADĪCIJAS / INOVĀCIJAS

 

TĀLAVA ar aizrautību rada 100% dabīgus augstākās kvalitātes dzērienus modernam un aizraujošam dzīvesstilam, balstoties uz profesionālu pieeju, izkoptu meistarību un jaunākajiem sasniegumiem nozarē.

Jauna pieredze, kas nekad nav redzēta, ir mūsu paaudzes izvēle.

KAS MĒS ESAM?

Sidra darītāji un saimnieki ir gulbenieši, kas šeit, Gulbenē (vēsturiski Tālavā), auguši un 2014. gadā nolēmuši radīt sidra darītavu, lai ražotu autentiskus un kvalitatīvus dzērienus, kas gatavoti no vietējām izejvielām - īpaši izraudzītiem un rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli!

KO UN KĀDĒĻ DARĀM?

Mēs ticam, ka sidrs ir mūžīgi jauns, radīts dzērienu entuziastiem, kuri ir atvērti jaunai pieredzei un mīl atklāt pasauli!

 

Mainām priekšstatu par to, kāda ir ierastā kategorija un garšas – nebaidāmies eksperimentēt un lepojamies ar to. Tas liek mums apliecināt savu individualitāti, meklēt savu paša ceļu un neapstāties tajā – šķietami neiedomājamais ir iespējams!

 

Visi mūsu sidri un dzērieni ir izgatavoti no Latvijas ābolu šķirnēm, kur izteikti sezonāls Ziemeļvalstu klimats veido unikālu ābolu raksturu un piešķir svaigas un kraukšķīgas notis. Rūpīgi atlasīti sidra āboli no Latvijas augļu dārziem un klasiskā metode – tas ir viss, kas mums nepieciešams, lai pagatavotu izteikti kraukšķīgu un svaigu Ziemeļvalstu stila sidru

Aizrautīgi tiecamies uz izcilu kvalitāti un mums patīk iet solī ar pasaules tendencēm - esam pirmie Latvijā, kas sāka pildīt sidru 0.33L stikla pudelēs, izveidoja ābolu sidru ar dažādām garšām, Latvijas craft sidra plauktos ieviesa tropiskas garšas un vēl, un vēl! Un nupat kā esam prezentējuši Latvijā pirmo craft sidru, kas pildīts alumīnija skārdenē - ilgtspējīgā, inovatīvā un garšu aizsargājošā iepakojumā! Izaicinām ierasto lietu kārtību un ļaujamies sidra garšu piedzīvojumiem!

 

Jauna pieredze ir mūsu paaudzes izvēle!

 

Meistarība | Pilsēta | Jaunā paaudze | Izaicinājumi | Atklāsme

Talavas-abolu-sidru-izlase.JPG
Talavas-sidrs-Talava-apple-cider
Rabarberu-sula-talavas-sidrs
FONS

MŪSU APBALVOJUMI

CiderWorld-Award-22_Badge_gold.png
CiderWorld-Award-22_Badge_silver.png
CiderWorld-Award-21_Talavas-sidrs
ICC_2022_Silver.jpg
ICC_2022_Bronze.jpg
ICC 2022_DP Silver.png
ICC 2022_DP Gold.png
Medalla SISGA Oru-Talavas
Medalla SISGA plata - Talavas
Medalla SISGA Bronce - Talavas
baltic cider award