Tālavas sidra ražotne atrodas Gulbenē, Vecgulbenes muižas saimniecības ēkā - vietā, kas līdz 1224. gadam ietilpa seno latgaļu zemē Tālavā. Blakus ražotnei izvietojies muižas komplekss, viesnīca, restorāns un parks.


Būsim priecīgi jūs uzņemt ciemos individuāli vai grupās (līdz 60 personām). Iepazīstināsim ar sidra darīšanas procesu un metodēm ražotnē, bet pēc ekskursijas - kopīgi nogaršosim sidrus, ābolu brendiju no ozolkoka mucām, karsto dzērienu un bezalkoholiskas sulas.

* Atbildīgi izturamies pret valstī izsludinātajiem noteikumiem, tādēļ strikti ievērojam pulcēšanās ierobežojumus un aizsardzības līdzekļu pielietojumu.

Tālavas Sidrs projektā •Sidra Ceļš• 

Latvijas lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" kopā ar vietējiem sidra darītājiem vienojas kopīgā projektā, kura mērķis ir izveidot un popularizēt jaunu nacionālās identitātes tūrisma produktu "Sidra ceļš". Tas atklāj tapšanas ceļu no augļu dārza līdz dzērieniem, iesaistot gan augļkopjus, gan sidra darītājus, lai izveidotu un popularizētu sidru kā jaunu, nacionālās identitātes tūrisma produktu.

Īpašā brošūrā apvienota ceļojumu karte un sidra stāsti, kas aicina ciemos pie sidrdariem, lai uzzinātu par sidra darīšanu, tradīcijām, stiliem un degustācijām - šeit atradīsit informāciju arī par Tālavas Sidru. Brošūru un ceļojuma karti atradīsit šeit.

© 2020 by Tālavas sidrs

  • Instagram
  • Facebook