Gaidīsim Tevi ciemos!

 

Tālavas sidra ražotne atrodas Gulbenē, Vecgulbenes muižas saimniecības ēkā un blakus ražotnei ir izvietots muižas komplekss, viesnīca, restorāns un parks.


Būsim priecīgi jūs uzņemt ciemos individuāli vai grupās (līdz 60 personām) ekskursijās un dzērienu degustācijās. Pastāstīsim un parādīsim, kas ir sidrs un kā tas top, kādas iekārtas nodrošina ražošanas procesu no ābeļdārza līdz pudelītei un kā tiek nogatavināti dzērieni, bet pēc ekskursijas - kopīgi nogaršosim vismaz 8 veidu sidrus, 7 gadus noturētu ābolu brendiju no ozolkoka mucām (plašāk pazīstamu kā kalvadosu), karsto dzērienu un bezalkoholiskas sulas. Līdz ar sidra degustāciju varēsiet baudīt nelielas uzkodas no vietējiem ražotājiem.

Apmeklējuma maksa - 7 EUR/personai vai minimālā maksa 40 EUR.

Plānoto ciemošanos ērti piesaki, izmantojot kalendāru zemāk - izvēlies datumu un pieejamo laiku, aizpildi nepieciešamo informāciju un rezervācija tiks automātiski apstiprināta!

Ja gadījumā Tevis izvēlētajā datumā rezervācija jau ir aizpildīta, sazinies ar mums un iespēju robežās centīsimies rast iespēju apmeklējumam!

Atbildīgi izturamies pret valstī izsludinātajiem noteikumiem, tādēļ strikti ievērojam pulcēšanās ierobežojumus un aizsardzības līdzekļu pielietojumu. 

  • Ekskursija darītavā un degustācija | Cidery tour and tasting

    1 hr 30 min

    7 €/pers./Min 40€

Tālavas Sidrs projektā •Sidra Ceļš• 

Latvijas lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" kopā ar vietējiem sidra darītājiem vienojas kopīgā projektā, kura mērķis ir izveidot un popularizēt jaunu nacionālās identitātes tūrisma produktu "Sidra ceļš". Tas atklāj tapšanas ceļu no augļu dārza līdz dzērieniem, iesaistot gan augļkopjus, gan sidra darītājus, lai izveidotu un popularizētu sidru kā jaunu, nacionālās identitātes tūrisma produktu.

Īpašā brošūrā apvienota ceļojumu karte un sidra stāsti, kas aicina ciemos pie sidrdariem, lai uzzinātu par sidra darīšanu, tradīcijām, stiliem un degustācijām - šeit atradīsit informāciju arī par Tālavas Sidru. Brošūru un ceļojuma karti atradīsit šeit.

Sidra-cels-Lauku-celotajs_edited.jpg