TĀLAVA sidra ražotne atrodas Gulbenē, Vecgulbenes muižas saimniecības ēkā un blakus ražotnei ir izvietots muižas komplekss, viesnīca, restorāns un parks.


Būsim priecīgi jūs uzņemt ciemos individuāli vai grupās (līdz 60 personām) ekskursijās. Pastāstīsim un parādīsim, kas ir sidrs un kā tas top, kā darbojas iekārtas, nodrošinot ražošanas procesu, un kā tiek nogatavināti dzērieni. Notikuma otrajā daļā kopīgi degustēsim sidrus un citus dzērienus kopā ar pieskaņotām uzkodām.

Apmeklējuma maksa - 8 EUR/personai vai minimālā maksa 50 EUR. Grupām virs 15 personām šoferiem un grupu vadītājiem (gidiem) apmeklējums ir bez maksas.

Plānoto ciemošanos ērti piesaki, izmantojot kalendāru - izvēlies datumu un pieejamo laiku, aizpildi nepieciešamo informāciju un rezervācija tiks automātiski apstiprināta!

FONS

TĀLAVA PROJEKTĀ •Sidra Ceļš• 

Latvijas lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" kopā ar vietējiem sidra darītājiem vienojas kopīgā projektā, kura mērķis ir izveidot un popularizēt jaunu nacionālās identitātes tūrisma produktu "Sidra ceļš". Tas atklāj tapšanas ceļu no augļu dārza līdz dzērieniem, iesaistot gan augļkopjus, gan sidra darītājus, lai izveidotu un popularizētu sidru kā jaunu, nacionālās identitātes tūrisma produktu. Vairāk par projektu un pasākumiem tā ietvaros uzzini šeit.

Īpašā brošūrā apvienota ceļojumu karte un sidra stāsti, kas aicina ciemos pie sidrdariem, lai uzzinātu par sidra darīšanu, tradīcijām, stiliem un degustācijām ne vien pie mums, Tālavas Sidra darītavā, bet arī kopā ar partneriem un citiem sidrdariem visā Latvijā- LLTA "Lauku ceļotājs", SIA "Turkalnes muižas klēts", SIA "Bauņu sēta", SIA "Jumpravas sidrs", SIA "Abavas dārzi", SIA "URTICA".  

Kopīgi veidotā brošūrā iepazīsi ne vien sidra darītavu stāstus, uzzināsi informāciju par ekskursijām un dzērieniem, ko tās rada, bet arī varēsi izmantot viegli pārskatāmu karti, lai uzsāktu savu ceļojumu Latvijas sidra pasaulē!

 

Brošūru un ceļojuma karti atradīsi šeit.

Talavas-sidrs-pudeles-kaste.png
Image by Nathan Hulsey
Sidra_Cels_logo_uz_zala_fona.png
Sidra_Cels_logo_uz_zala_fona.png
lv_id_logo_1228b.jpg
elfla_logo_jpg.jpg
FONS

Citi ar Eiropas Savienības fondu projektu atbalstu īstenotie pasākumi

Piesaistot 2014.-2020. gada plānošanas periodā pieejamo Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu, kā arī ar LEADER projektu pieejas īstenošanu, uzņēmums programmu ietvaros ir uzsācis un veiksmīgi ieviesis vairākus projektus. Plašāka informācija pieejama šeit