Pāriet pie kontenta

Ekskursijas

Sidra darītavas apmeklējums

1 hr 30 min Ekskursija darītavā

12 €/pers. | Min 72€

TĀLAVA ražotne atrodas Gulbenē, Vecgulbenes muižas saimniecības ēkā un blakus ražotnei ir izvietots muižas komplekss, viesnīca, restorāns un parks.

Būsim priecīgi jūs uzņemt ciemos individuāli vai grupās (līdz 60 personām) ekskursijās. Pastāstīsim un parādīsim, kas ir sidrs un kā tas top, kā darbojas iekārtas, nodrošinot ražošanas procesu, un kā tiek nogatavināti dzērieni. Notikuma otrajā daļā kopīgi degustēsim sidrus un citus dzērienus kopā ar nelielām uzkodām.

APMEKLĒJUMA MAKSA

Līdz 20 personām | 12 EUR/personai vai minimālā maksa 72 EUR.

Grupām virs 20 personām | 10 EUR/personai, šoferiem un grupu vadītājiem apmeklējums ir bez maksas.

​Apmeklējuma maksa bērniem | 6 EUR

KO VĒL APSKATĪT GULBENĒ UN APKĀRTNĒ?

👉 https://www.visitgulbene.lv

TĀLAVA PROJEKTĀ •Sidra Ceļš•

Latvijas lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" kopā ar vietējiem sidra darītājiem vienojas kopīgā projektā, kura mērķis ir izveidot un popularizēt jaunu nacionālās identitātes tūrisma produktu "Sidra ceļš". Tas atklāj tapšanas ceļu no augļu dārza līdz dzērieniem, iesaistot gan augļkopjus, gan sidra darītājus, lai izveidotu un popularizētu sidru kā jaunu, nacionālās identitātes tūrisma produktu. Vairāk par projektu un pasākumiem tā ietvaros uzzini šeit.

Kopīgi veidotā brošūrā iepazīsi ne vien sidra darītavu stāstus, uzzināsi informāciju par ekskursijām un dzērieniem, ko tās rada, bet arī varēsi izmantot viegli pārskatāmu karti, lai uzsāktu savu ceļojumu Latvijas sidra pasaulē!

Brošūru un ceļojuma karti atradīsi šeit :

Aizvērt (ESC)

10% ATLAIDE PIRMAJAM PIRKUMAM

Piesakies un uzzini pirmais par jaunumiem, piedāvājumiem un atlaidēm - Pāris e-pasti mēnesī, tikai labas lietas. Saņem 10% atlaidi pirmajam pirkuma jau tūlīt!

👋

Apstiprini savu vecumu.

Lai piekļūtu saturam, lūdzu, apstiprini, ka Tev ir vismaz 18 gadu.

Meklēt

Pievienots grozam