Pāriet pie kontenta

Par mums

Talava-abolu sidri-par-mums

Kādēļ Tālava?

Dzērienu darītavas saimnieks, kas audzis šeit, Gulbenē (vēsturiski - Tālavā), 2013. gadā nolēma radīt sidra darītavu, lai ražotu autentiskus un kvalitatīvus dzērienus, kas gatavoti no vietējām izejvielām - īpaši izraudzītiem un rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli!

Talava-greipfrutu-sidrs

2023

Šodien ar aizrautību turpinām ražot 100% dabīgus augstākās kvalitātes dzērienus modernam un aizraujošam dzīvesstilam, balstoties uz profesionālu pieeju, izkoptu meistarību un jaunākajiem sasniegumiem nozarē.

Talava-abolu-sidrs-ar-kirsime-un-rabarberiem

TICAM, KA

sidrs ir mūžīgi jauns, radīts dzērienu entuziastiem, kuri ir atvērti jaunai pieredzei un mīl atklāt pasauli!

Mainām un paplašinām ierasto kategoriju un garšu stereotipus, ar savu piemēru parādot, ka pastāv iespēja inovācijām, kas balstītas uz jaunām idejām, nezaudējot pārbaudīto tradīciju kvalitāti.

Talava-abolu-sidrs-ar-cidonijam

tikai dabīgas izejvielas

Visi mūsu dzērieni ir gatavoti no 100% dabīgām izejvielām - rūpīgi atlasītiem āboliem no vietējām saimniecībām un dabīgām augļu sulām, neizmantojot koncentrātus, mākslīgus aromatizētājus vai ūdens piedevas.

Talava-Baltic-Sustainability-Awards

ILGTSPĒJA

/ Baltic Sustainability Awards 2022 finālisti kategorijā IMPACT - Ilgtspējīgi Resursi /

Mēs patiesi ticam, ka katras izmaiņas sākas ar mazu soli. Pārdomāts ražošanas process, bezatkritumu ražošana, pārstrādājams iepakojums un procesu optimizācija kopā ar inovatīviem risinājumiem un apzinātu komunikāciju mums visiem kopā ļauj dabā atstāt mazāku pēdas nospiedumu!

Talava-pusauss-abolu-sidrs-skardene

JAUNATKLĀŠANA

Paplašināsim sidra kategorijas robežas kopā!

​Tiecamies uz izcilu kvalitāti un ejam kopsolī ar pasaules tendencēm. Esam radījuši Latvijā pirmo craft sidru, kas pildīts alumīnija skārdenē - ilgtspējīgā, inovatīvā un garšu aizsargājošā iepakojumā! 

Talava-sidri-skardenes

Privātā preču zīme / Private label

Vai Tev prātā ir sava produktu līnija, bet trūkst resursu tās īstenošanai? Sadarbojamies ar uzņēmumiem dažādu dzērienu ražošanā pēc īpaša pasūtījuma.

Dzērieni, iepakojums, etiķetes – nodrošinām katru detaļu.

Talava-sidrs-apbalvojumi

Atzinība

Ar lielāko lepnumu vedam Latvijā ražotos dzērienus pasaulē un priecājamies par ikgadējām starptautiskām sidra un iepakojuma dizaina balvām.

Aizvērt (ESC)

10% ATLAIDE PIRMAJAM PIRKUMAM

Piesakies un uzzini pirmais par jaunumiem, piedāvājumiem un atlaidēm - Pāris e-pasti mēnesī, tikai labas lietas. Saņem 10% atlaidi pirmajam pirkuma jau tūlīt!

👋

Apstiprini savu vecumu.

Lai piekļūtu saturam, lūdzu, apstiprini, ka Tev ir vismaz 18 gadu.

Meklēt

Pievienots grozam