Pāriet pie satura

Par mums

KVALITĀTE | TRADĪCIJAS | DROSME INOVĒT

TĀLAVA : Garšu jaunatklāšanas ceļojums

Dzērienu darītavas saimnieks, kas audzis šeit, Gulbenē (vēsturiski - Tālavā), 2013. gadā nolēma radīt sidra darītavu, lai ražotu autentiskus un kvalitatīvus dzērienus, kas gatavoti no vietējām izejvielām - īpaši izraudzītiem un rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli!

Ar rokām atlasot un novācot labākos vietējos ābolus, katrs malks stāsta par meistarību, tradīcijām un nelokāmu centību parādīt dabas vērtību, kamēr ejam kopsolī ar pasauli un nebaidāmies inovēt.

Kur inovācijas satiekas ar dabu

Šodien TĀLAVA ar lepnumu ir viena no vadošajām balsīm Baltijas 100% dabīgo alkoholisko dzērienu tirgū un dzērienu inovāciju, aizraušanās un piedzīvojumu pasaulē. Lepojamies ar savu profesionālo pieeju, izsmalcināto meistarību un jaunākajiem sasniegumiem šajā nozarē.

Neatkarīgi no tā, vai meklē veselīgākas izvēles vai vienkārši izbaudi craft dzērienu garšu, TĀLAVA ir šeit.

TICAM, KA

kvalitāte ir ne tikai mūsu standarts, bet arī tas, kas mēs esam. Mūsu novatoriskais gars un uzmanība detaļām nodrošina, ka mūsu dzērieni vienmēr ir oriģināli, saistoši un drosmīgi.

Tīra daba, tīra garša: tikai 100% dabīgas sastāvdaļas

Kad mēs sakām 100% dabīgs, mēs to arī domājam. Mūsu dzērieni ir rūpīgi izstrādāti, izmantojot rūpīgi atlasītus ābolus no vietējām saimniecībām un dabīgas augļu sulas. Lepojamies ar to, ka mūsu sulas ir auksti spiestas, bez nepieciešamības pēc koncentrātiem, mākslīgām garšvielām vai ūdens piedevām. Tā ir daba tīrākajā veidā, kas iepildīta skārdenē baudīšanai.

Taču mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti neaprobežojas tikai ar dabīgām sastāvdaļām. Mēs iestājamies arī par iekļaujošu produktu nodrošināšanu - tāpēc ar lepnumu varam teikt, ka gandrīz visi mūsu dzērieni ir piemēroti vegānam un bezglutēna uzturam.

Ilgtspējība katrā malkā: zaļākas nākotnes veidošana

/ Baltic Sustainability Awards 2022 finālisti kategorijā IMPACT - Ilgtspējīgi Resursi /

Kā zīmols mēs esam atbildīgi pret vidi un veicam pasākumus, lai samazinātu negatīvo ietekmi uz to.

Skārdenes ir izgatavotas no pārstrādāta alumīnija, un mūsu etiķetes ir inovatīvs organisko materiālu un pārstrādātas plastmasas maisījums. Izvēloties TĀLAVU, Tu kļūsti par daļu no mūsu zaļākās nākotnes un pievienojies apzinātu patērētāju kopienai, kas tic labākai rītdienai.

Atklāj mūsu godalgoto meistarību

Sidru klāsts ir pārsteidzis konkursu tiesnešus no visas pasaules - paliekot uzticīgi izcilajiem Latvijas āboliem, esam saņēmuši atzinības, kas liecina par mūsu nelokāmo tiekšanos pēc izcilības ikvienā produktā un tā iepakojumā.

Talava-sidri-skardenes

Privātā preču zīme / Private label

Sadarbība ar mums nozīmē piekļuvi plašam pielāgojamu dzērienu klāstam, nevainojamam iepakojumam un košām etiķetēm — tas viss ir rūpīgi izstrādāts, lai atbilstu jūsu prasībām. Sazinieties ar mums jau šodien un ļaujiet mums kopīgi doties ceļā uz panākumiem!

Aizvērt (ESC)

10% ATLAIDE PIRMAJAM PIRKUMAM

Piesakies un uzzini pirmais par jaunumiem, piedāvājumiem un atlaidēm - Pāris e-pasti mēnesī, tikai labas lietas. Saņem 10% atlaidi pirmajam pirkuma jau tūlīt!

👋

Apstiprini savu vecumu.

Lai piekļūtu saturam, lūdzu, apstiprini, ka Tev ir vismaz 18 gadu!

Meklēt

Pievienots grozam