Pāriet pie satura

GDPR Compliance

The app used for assuring the GDPR/CCPA/APPI/PIPEDA compliance of this site, collects your IP and the email address in order to process the data. For more check Privacy Policy & Terms of Service

Data Rectification

You can use the link below to update your account data if it is not accurate.

Data Portability

You can use the links below to download all the data we store and use for a better experience in our store.

Access to Personal Data

You can use the link below to request a report which will contain all personal information that we store for you.

Right to be Forgotten

Use this option if you want to remove your personal and other data from our store. Keep in mind that this process will delete your account, so you will no longer be able to access or use it anymore.

Sidra darītavas apmeklējums

1 hr 30 min Ekskursija darītavā

12 €/pers. | Min 72€

TĀLAVA ražotne atrodas Gulbenē, Vecgulbenes muižas saimniecības ēkā un blakus ražotnei ir izvietots muižas komplekss, viesnīca, restorāns un parks.

JAUNATKLĀJ!

Aicinām gan individuālus apmeklētājus, gan grupas līdz 50 personām, lai atklātu sidra gatavošanas noslēpumus TĀLAVĀ. Ļaujiet mums vadīt jūs aizraujošā ceļojumā, kurā mēs dalāmies ar sidra gatavošanas mākslu un ražošanas procesa alķīmiju. Apskati klātienē, kā ābols nonāk lidz bundžiņai veikala plauktā!

PIEDZĪVO GARŠU CEĻOJUMU!

Apmeklējuma otrajā daļā pievienojiess mums aizraujošā degustācijas pieredzē. Baudi dažādus sidrus un citus dzērienus, ko papildina nelielas uzkodas. 

APMEKLĒJUMA MAKSA

Līdz 20 personām | 12 EUR/personai vai minimālā maksa 72 EUR.

Grupām virs 20 personām | 10 EUR/personai, šoferiem un grupu vadītājiem apmeklējums ir bez maksas.

Arī mazie apmeklētāji ir laipni aicināti piedalīties mūsu sidra izpētē - maksa bērniem ir 6 EUR.

KO VĒL APSKATĪT GULBENĒ UN APKĀRTNĒ?

👉 https://www.visitgulbene.lv

TĀLAVA PROJEKTĀ •Sidra Ceļš•

Latvijas lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" kopā ar vietējiem sidra darītājiem vienojas kopīgā projektā, kura mērķis ir izveidot un popularizēt jaunu nacionālās identitātes tūrisma produktu "Sidra ceļš". Tas atklāj tapšanas ceļu no augļu dārza līdz dzērieniem, iesaistot gan augļkopjus, gan sidra darītājus, lai izveidotu un popularizētu sidru kā jaunu, nacionālās identitātes tūrisma produktu. Vairāk par projektu un pasākumiem tā ietvaros uzzini šeit.

Kopīgi veidotā brošūrā iepazīsi ne vien sidra darītavu stāstus, uzzināsi informāciju par ekskursijām un dzērieniem, ko tās rada, bet arī varēsi izmantot viegli pārskatāmu karti, lai uzsāktu savu ceļojumu Latvijas sidra pasaulē!

Brošūru un ceļojuma karti atradīsi šeit :

Aizvērt (ESC)

10% ATLAIDE PIRMAJAM PIRKUMAM

Piesakies un uzzini pirmais par jaunumiem, piedāvājumiem un atlaidēm - Pāris e-pasti mēnesī, tikai labas lietas. Saņem 10% atlaidi pirmajam pirkuma jau tūlīt!

👋

Apstiprini savu vecumu.

Lai piekļūtu saturam, lūdzu, apstiprini, ka Tev ir vismaz 18 gadu!

Meklēt

Pievienots grozam