Pāriet pie satura
TĀLAVA iegūst augstāko novērtējumu International Cider Challenge 2023

TĀLAVA iegūst augstāko novērtējumu International Cider Challenge 2023

Hold your cider glasses, jo mums ir dažas lieliskas ziņas, ar kurām dalīties! Esam priecīgi un lepni par TĀLAVA sidra panākumiem International Cider Challenge 2023 konkursā! 


International Cider Challenge 2023 konkursā mūsu ābolu sidru sērijai tika piešķirts augstākais apbalvojums - Gold un Trophy medaļas - kategorijā Dizains. Sidra izsmalcinātais un modernais iepakojums, kas vienlaikus atspoguļo rūpes par ilgtspēju un resursu jēgpilnu izmantošanu, žūrijas vērtējumā bija labākais starp kopumā 180 produktiem no 20 valstīm. Turklāt sidri izrādījās vienlīdz lieliski arī aklajās degustācijās, nopelnot vairākas medaļas dažādās garšas kategorijās. 

//

International Cider Challenge (ICC), kas notiek jau 13. gadu, ir viens no autoritatīvākajiem un ietekmīgākajiem sidra konkursiem pasaulē.

ICC ir galvenais pasākums izcilas kvalitātes sidra popularizēšanā un apbalvošanā, piedāvājot ražotājiem, izplatītājiem, importētājiem, eksportētājiem un aģentūrām lielisku iespēju salīdzināt sidrus starptautiskā līmenī. 

Konkursa pamatā ir stingrs un neatkarīgs vērtēšanas process, kas kalpo, lai apbalvotu un atzīmētu starptautiskā sidra dažādo stilu daudzveidību un klāstu.

Degustācijas kategorijās iekļautos sidrus akli degustēs neatkarīgu tiesnešu ekspertu grupa un novērtēs pēc to garšas, izskata un aromāta. Sidri, kas pieteikušies dizaina un iepakojuma balvai, tiek vērtēti pamatojoties uz vizuālo noformējumu, ietekmes uz vidi, oriģinalitātes, radošuma, inovācijas un atbilstības mērķa tirgum.

International cider challenge Talava cider trophy

Vairāk par konkursu ŠEIT

Rezultātu kopsavilkums Drinks Retailing, UK izdevumā  

Aizvērt (ESC)

10% ATLAIDE PIRMAJAM PIRKUMAM

Piesakies un uzzini pirmais par jaunumiem, piedāvājumiem un atlaidēm - Pāris e-pasti mēnesī, tikai labas lietas. Saņem 10% atlaidi pirmajam pirkuma jau tūlīt!

👋

Apstiprini savu vecumu.

Lai piekļūtu saturam, lūdzu, apstiprini, ka Tev ir vismaz 18 gadu!

Meklēt

Pievienots grozam