Skip to content

Refund policy

ATTEIKUMA TIESĪBAS
 1. Klientam ir tiesības vienpusēji izmantot atteikuma tiesības 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža, informējot par to Pārdevēju. Atteikuma tiesības var tikt izmantotas kā noteikts LR normatīvajos aktos un šajos Noteikumos.
 2. Klientam, atsakoties no Sūtījuma, preces ir jānogādā Pārdevēja norādītajā adresē Rīgas ielā 46, Gulbenē pilnā apjomā un neizmantotā formā. Klients ir atbildīgs par izmaksām, kas saistītas ar šādu pasūtījumu atgriešanu. Atgriešana jāveic 5 (piecu) darba dienu laikā no paziņojuma veikšanas.
 3. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Klientam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja sūtījums un tā saturs ir bojāts, atvērts, neatrodas orģinālajā iepakojumā un komplektācijā. 
 4. Preces bojājuma vai cita kaitējuma gadījumā precei vai tās iepakojumam, TĀLAVA SIA patur tiesības vērsties pret Klientu, izmantojot normatīvajos aktos paredzētas tiesības.
 5. TĀLAVA SIA ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad notikusi faktiska preču atgriešana uz norādīto adresi (piegāde vai izsūtīšanu apliecinošs dokuments), veic pilnu naudas summas atmaksu uz bankas kontu no kura veikta pasūtījuma apmaksa.

ATTEIKUMA NOTEIKUMI

 1. No pasūtījuma varat atteikties preču piegādes brīdī nododot visu pasūtījumu vai noteiktas preces kurjeram. Lūdzu, nosūtiet atteikuma pieprasījumu minot iemeslu uz e-pastu info@talava.lv.
 2. Jūs varat izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas vienpuseji atsakoties no pasūtījuma/preces. Lai to izdarītu, lūdzu nosūtiet atteikuma pieprasījumu uz info@talava.lv pēc iespējas ātrāk. Atteikuma tiesības varat izmantot normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.
 3. Ja saņēmāt preci, kas ir bojāta/sliktas kvalitātes vai neatbilst pasūtītajai, un konstatējāt to pēc kurjera aizbraukšanas, lūdzu, informējiet mūs, nosūtot bojātās/neatbilstošās preces fotogrāfiju uz info@talava.lv. Ja šāds pieteikums iesniegts 72 h laikā pēc preces saņemšanas, klientam atgriežam naudu vai piešķiram atlaidi nākamajam pirkumam.
 4. Iepriekšminētajos gadījumos nauda par atgrieztajiem produktiem, bojātiem/sliktas kvalitātes vai neatbilstošiem produktiem, tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu, no kura tika veikts pasūtījums 5 (piecu) darba dienu laikā pēc produkta atgriešanas datuma.
 5. Preču atgriešanas vai apmaiņas gadījumā piegādes maksa par pasūtījumu netiek atmaksāta vai atlīdzināta.
 6. Veicot pirkumumu, lūdzu iepazīstieties ar veikala lietošanas noteikumiem, kur ir detalizētāk aprakstītas atteikuma tiesības un noteikumi par preču maiņu vai atgriešanu.
 7. Jautājumu gadījumā rakstiet uz info@talava.lv.
Close (esc)

10% OFF YOUR FIRST ORDER

Sign-up to receive exclusive news, offers and discounts - a couple emails per month, only the good stuff. Get 10% off your first order right now!

👋

To access the content, please confirm that you are at least 18 years old.

Search

Added to cart