Skip to content

Shipping policy

Piegādi veicam visā Latvijā un pasūtījums pie Tevis nonāks 2-4 darba dienu laikā (atkarībā no kurjerdienestu noslodzes).

Ja vēlies saņemt pasūtījumu brīvdienās - sazinies ar mums! 

Piegādes maksa ir 7 EUR, kas iekļauj piegādi līdz Tavām durvīm, kā arī dzērienu transportēšanai drošu iepakojumu. Ja nolem iegādāties vismaz pāris kastes sidra, tad nodrošināsim bezmaksas piegādi sūtījumiem virs 60.00 EUR. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 60 EUR neattiecas uz pasūtījumiem, kuri satur dāvanu komplektus vai sezonālos karstos dzērienus. 

Piegādi nodrošinām ar kurjeru starpniecību darba dienās plkst. 8:00-22:00. Saņemot sūtījumu, kurjers Tev lūgs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (ID vai pasi), lai pārliecinātos, ka Tu esi sūtījuma saņēmējs/-a un esi vismaz 18 gadus vecs/-a.

Piegādi ārpus Latvijas nodrošinām  uz ES un EEZ valstīm ar starptautisku kurjerpastu starpniecību - veicot pasūtījumu, lūdzu, izvēlies šo opciju un papildu informācijas laukā norādi pilnu piegādes adresi. Pēc pasūtījuma saņemšanas sagatavosi piedāvājumu un nosūtīsim Tev to saskaņošanai, lai vēlāk sagatavotu papildu rēķinu par piegādes izmaksām Eiropā.

Ja vēlies iegādāties sidru un dzērienus lielā apjomā - svētkiem, festivāliem, dāvanām - sazinies ar mums un sagatavosim Tev individuālu piedāvājumu!

Close (esc)

10% OFF YOUR FIRST ORDER

Sign-up to receive exclusive news, offers and discounts - a couple emails per month, only the good stuff. Get 10% off your first order right now!

👋

To access the content, please confirm that you are at least 18 years old.

Search

Added to cart